Ładne płytki do łazienki

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Miroda
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 22:19

Ładne płytki do łazienki

Post autor: Miroda »

Hej forumowicze. Niedługo zabieramy się z partnerem za remont mieszkania, a w tym między innymi łazienki. Powoli szukam więc wyposażenia i elementów wykończeniowych. Chciałabym na pewno zamontować w łazience płytki ścienne ceramiczne, ale nie jestem pewna, skąd je zamówić. Kilka ofert na oku już mam, ale nie zaszkodzi jeszcze was podpytać, prawda? :)
michałkowalski

Re: Ładne płytki do łazienki

Post autor: michałkowalski »

Poszukiwanie płytek do łazienkie nie jest wcale łatwym zadaniem. Ogrom różnych wzorów i wielkości potrafi doprowadzić do zawrotu głowy. Dużo płytek w dobrych cenach znajdziemy na serwisach ogłoszeniowych np. Rekin.com. Czasami można trafić naprawdę fajną okazję.
ania ą

Re: Ładne płytki do łazienki

Post autor: ania ą »

Miroda pisze: ↑01 mar 2021, 3:40 Hej forumowicze. Niedługo zabieramy się z partnerem za remont mieszkania, a w tym między innymi łazienki. Powoli szukam więc wyposażenia i elementów wykończeniowych. Chciałabym na pewno zamontować w łazience płytki ścienne ceramiczne, ale nie jestem pewna, skąd je zamówić. Kilka ofert na oku już mam, ale nie zaszkodzi jeszcze was podpytać, prawda? :)
Jak najbardziej! Słuchaj no w takim razie ;D Ja zamawiałam ze sklepu https://szklanemozaiki.pl/ płytki do łazienki. Wybrałam takie z imitacją marmuru. Wyglądają naprawdę mega nowocześnie i klasycznie zarazem. Świetne są. :D
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Ładne płytki do łazienki

Post autor: kasiakowa06 »

Miroda pisze: ↑07 mar 2021, 14:13 Hej forumowicze. Niedługo zabieramy się z partnerem za remont mieszkania, a w tym między innymi łazienki. Powoli szukam więc wyposażenia i elementów wykończeniowych. Chciałabym na pewno zamontować w łazience cerdesign.pl/33-plytki-scienne płytki ścienne ceramiczne , ale nie jestem pewna, skąd je zamówić. Kilka ofert na oku już mam, ale nie zaszkodzi jeszcze was podpytać, prawda? :)
Prawda :) Tym bardziej, że mogę polecić Ci super sklep online :) Tu masz piękne płytki ścienne: https://ceramixplytki.pl/12-plytki-uniwersalne

Obrazek
ODPOWIEDZ