Jak zorganizować event?

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Zenona-91
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:24

Jak zorganizować event?

Post autor: Zenona-91 »

Witam serdecznie! Ktoś z was ma może jakieś doświadczenie w organizowaniu biznesowych eventów? Powiedzcie mi, czy warto nawiązywać współpracę z agencjami takimi jak red8events.pl? Mnie ich pomoc bardzo by się przydała.
Awatar użytkownika
Achilles1979
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 7:17

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: Achilles1979 »

Ja jestem zdania, że Red8 Events to najlepsza agencja eventowa w Warszawie i śmiało mogę ją polecić, szczególnie że nie raz już współpracowaliśmy i zawsze ze wszystkim świetnie sobie radzili. To profesjonaliści bez dwóch zdań.
Michał

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: Michał »

W Warszawie jest sporo agencji eventowych można z nich skorzystać, ale myślę, że i samemu da się radę. Ze swojej strony mogę polecić kontakt do innej usługi, która może się przydać. Wiadomo takie eventy zawsze kończą się jaką imprezą, na której jest sporo alkoholu, a wiele osób zwłaszcza na wyższych stanowiskach lubi sobie zaszaleć, a na drugi dzień trzeba jakoś wyglądać, wtedy z pomocą przychodzą kroplówki witaminowe, które można sobie zamówić do np. hotelu i człowiek wraca do normalnego funkcjonowania. W Warszawie taką usługę można zamówić z https://www.medycznydetox.pl
maślak

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: maślak »

Achilles1979 pisze: ↑19 lut 2021, 8:08 Ja jestem zdania, że Red8 Events to najlepsza agencja eventowa w Warszawie i śmiało mogę ją polecić, szczególnie że nie raz już współpracowaliśmy i zawsze ze wszystkim świetnie sobie radzili. To profesjonaliści bez dwóch zdań.
Nie znam co prawda tej agencji eventowej ale mam inny namiar. Polecam 4MAT, którzy u nas organizowali w ubiegłym roku jubileusz firmy. Zadbali o wszystko - catering, nagłośnienie, multimedia, scenografię. Mimo sytuacji pandemicznej i obostrzeń wszystko uwzględnili. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu.
musiał

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: musiał »

Na takim evencie nie mogło przede wszystkim zabraknąć firmy ochroniarskiej, która zapewniłaby wszystkim święty spokój. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się o współpracy z https://www.vikingsecurity.pl/oferta.html . Oni zajęli się ochroną zarówno obiektu, jak i eventu który się w nim odbywał. Mogliśmy liczyć także na systemy zabezpieczeń budynków, tym się również zajmują.
mórakowski

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: mórakowski »

Jak dla mnie właściwy catering to konieczność. Tylko dobrze wiedzieć, gdzie się najeść i do kogo się zgłosić w tym celu. Mi niezmiernie przypasowały potrawy serwowane przez http://www.krys-stan.com.pl/catering/oferta . Smakowita kombinacja za jeszcze lepszą cene, czyli wszystko co najlepsze. Byl to glowny punkt imprezy.
główka

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: główka »

Sceny nie mogło zabraknąc na evencie! Przy początkowych organizacjach zgłosiliśmy się do https://piaseckiisyn.pl/mechanika-sceniczna/ a oni podjęli się dostarczenia konstrukcji stalowych od sceny, jak i specjalistycznej mechaniki bez której byśmy nie osiągnęli wymaganego rezultatu. Oczywiście wszystko wypaliło zgodnie z planem!
kapuśniak

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: kapuśniak »

Mogę Ci śmiało polecić firmę, która zajmuje się oprawą świetlną – mam na myśli popularne teraz pokazy laserowe bądź multimedialne. Firma nazywa się BVS i działa na rynku już długo. Na ich stronie znajdziesz przykładowe realizacje. Ale generalnie dają radę! Kreatywnie Ci wszystko zaplanują. Polecam!
mórarz

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: mórarz »

Myślę, że rozsądnie byłoby zadbać o konkretny catering. Zaproponowany przez https://www.lasuch.waw.pl/oferta w pełni sprostał moim wymogom. Tradycyjne potrawy okazały się strzałem w 10, jeśli chodzi o gust gości na evencie. Wszyscy się najedli i wybawili za wszystkie czasy, a przecież taki był cel!
mórakowski

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: mórakowski »

Osobiście uważam, że rozsądnie zorganizowany catering jest podstawą na takim evencie. U nas nie zabrakło potraw zapewnionych przez https://www.n108restaurant.pl/catering-by-n108 , jakość w tym wypadku okazała się grać niezwykle ważną rolę. Także i Wam zalecam zwrócić uwagę na te ofertę. Uczestnicy eventu byli zachwyceni!
gonić

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: gonić »

Aby profesjonalnie zorganizować jakiś konkretny event, należy zapoznać się z ofertą tych firm, które potrafią i są w stanie zorganizować takie wydarzenie w profesjonalnych miejscach: sale konferencyjne czy specjalnie przygotowane sale eventowe. Oczywiście każdy, kto choć raz widział taką salę wie, że są to miejsca bardzo profesjonalne, bardzo dobrze wyposażone z doskonałą infrastrukturą, która sprawia, że taki event ma szansę być w pełni profesjonalny w swojej oprawie
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: kasiakowa06 »

główka pisze: ↑25 cze 2021, 0:30 Sceny nie mogło zabraknąc na evencie! Przy początkowych organizacjach zgłosiliśmy się do piaseckiisyn.pl/mechanika-sceniczna/ a oni podjęli się dostarczenia konstrukcji stalowych od sceny, jak i specjalistycznej mechaniki bez której byśmy nie osiągnęli wymaganego rezultatu. Oczywiście wszystko wypaliło zgodnie z planem!
Jeśli to maja być eventy taneczne to także dobrze jak jest parkiet :D Tu można takowy wypożyczyć: https://crapex.pl/parkiety-taneczne.html

Obrazek
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: pawica »

Mnie przekonują takie https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ fantastyczne warsztaty kulinarne jakie teraz mieliśmy w ramach integracji, prowadzą je znane osoby w świecie kulinarnym i już samo to że masz możliwość gotowania pod okiem takie osoby jest super! A najlepsza jest potem też degustacja przygotowanych dań :)
ótek

Re: Jak zorganizować event?

Post autor: ótek »

Event nawet wzbogaciliśmy o transmisję na żywo! Okazało się to możliwe po odezwaniu do https://aztv.pl/index.php/blog/ . Transmisje z wydarzeń kulturalnych to ich specjalność. Można także liczyć na serwery streamingowe. Takie rozwiązanie jest idealnym wyborem dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą dotrzeć na event. Wszyscy na tym zyskali!
ODPOWIEDZ