Ekologia w firmie

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Dharma

Ekologia w firmie

Post autor: Dharma »

Nawet nie wiedziałam o tym, że także niewielkie przedsiębiorstwa, jeśli produkują ścieki (jako efekt uboczny ;) ) mogą je natychmiast oczyszczać na swoim terenie. Są dostępne profesjonalne części, ale także doradztwo aby zoptymalizować proces: https://scieki-woda.pl/uslugi0.html To dobre wiadomości, prawda?
kaśkaa

Re: Ekologia w firmie

Post autor: kaśkaa »

Przecież każda firma produkuje ścieki! My mamy w firmie kanalizację przemysłową. Jej czyszczenie zlecamy profesjonalnej firmie - https://www.wektorsc.eu/ Myślę, ze każda firma powinna zadbać o odpowiednie rozwiązania i nawiazać współpracę z firmą zajmującą się wywozem odpadów niebezpiecznych.
Jędrek25

Re: Ekologia w firmie

Post autor: Jędrek25 »

Jeśli chcesz ekologii w firmie to skontaktuj się z respect energy a zwłaszcza zapoznaj się z stroną https://respect.energy/ gdzie masz rozwiązania które Tobie dadzą tani prąd i jednocześnie masz pewność że pochodzi on z odnawialnych źródeł a więc nie przyczyniasz się do trucia planety. To na początek wystarczy a później pomyśl co możesz zainstalować w firmie aby mniej zatruwać środowisko.
Zbyszek Łorwak

Re: Ekologia w firmie

Post autor: Zbyszek Łorwak »

W firmie https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-wroclaw/ otrzymacie kompleksową pomoc oraz oczywiscie pełne doradztwo, które przy okazji fotowoltaiki ma po prostu ogromne znaczenie. To mi się podoba. Rozwiązanie dla osób, które po prostu inwestują w dobrej klasy rozwiązania proekologiczne
kołakolor

Re: Ekologia w firmie

Post autor: kołakolor »

Jeśli myślimy o fotowoltaice poważnie to polecam zacząć od https://ekofachowcy.pl/ , to coraz popularniejsza technologia i źródło OZE, wpisujące się w strategię ekologiczną kraju i świata. Na początek poczytajmy trochę o technologii, możliwościach finansowania i instalacji, dobra firma którą znajdziemy w serwisie EkoFachowcy podpowie nam jak się do tego zabrać, zarówno w instalacji i jak formalnościach z nią związanych.
yogi_śka

Re: Ekologia w firmie

Post autor: yogi_śka »

Dbanie o odpowiednie gospodarowanie ściekami w firmie to bardzo ważna kwestia, którą warto powierzyć specjalistom. Jeśli chce się mieć pewność, że kanalizacja w budynku działa odpowiednio i sprawnie, a wszystkie nieczystości są prawidłowo odprowadzane to polecam odezwać się do firmy INWAP z Brzegu: http://inwap.pl/produkty/kanalizacja-sa ... iekow.html - zajmują się produkcją przepompowni ścieków i dobieraniem odpowiednich systemów do konkretnych budynków. Polecam się z nimi skontaktować, bo chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania.
Ziółkowski

Re: Ekologia w firmie

Post autor: Ziółkowski »

Każda firma powinna opierać się na rozwiązaniach ekologicznych, czy to panele fotowoltaiczne, czy też przemysłowe instalacje gazowe. Powinno to być priorytetem jeśli myślimy o wspólnym dobrze dla naszej planety. Jako duże przedsiębiorstwa powinniśmy być przykładem dla osób fizycznych, którzy spoglądając na nasze działania również zaczęliby stosować takie rozwiązania. Moim zdaniem jest to bardzo ważne.
ODPOWIEDZ